ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDr. PhDr. Jaromíra Saxla  ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDr. PhDr. Jaromíra Saxla  ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDr. PhDr. Jaromíra Saxla  


O NÁS


Advokátní kancelář JUDr. PhDr. Jaromíra Saxla je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb domácím i zahraničním obchodním společnostem i fyzickým osobám na území celé České republiky. Poskytujeme právní služby zejména v oblasti výběrových řízení, v oblasti obchodního práva, práva obchodních společností a práva duševního vlastnictví. Naše služby poskytujeme v českém, anglickém a ruském jazyce.


Klademe velký důraz na budování dlouhodobých vztahů s klienty. Vždy se snažíme klientovi poskytnout komplexní služby vztahující se k jeho případu, včetně zajištění služeb daňových expertů, překladatelů či soudních znalců v relevantních oborech. Při poskytování právních služeb klademe důraz na rychlost a preciznost.


Našim klientům poskytujeme právní služby také v zahraničí, a to například při zakládání dceřiných společností či při realizaci zakázek na základě výběrových řízení.